صفحه اصلی / فیلتر / پخش فیلتر فیلیتگارد Fleetgard

پخش فیلتر فیلیتگارد Fleetgard

پخش فیلتر فیلیتگارد Fleetgard

پخش فیلتر فیلیتگارد Fleetgard

نماینده فروش فیلتر فیلیتگارد (Fleetgard) آمریکایی ، فروش انواع فیلتر های اصلی فیلیتگارد آمریکایی جهت ماشین آلات راهسازی ، معدنی کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در مجمعه راهسازان قطعه صورت می گیرید.

فیلتر های فیلیتگارد در انواع زیر موجود میباشد:

فیلتر روغن فیلیتگارد،

فیلتر هواکش فیلیتگارد،

فیلتر گازوییل فیلیتگارد،

فیلتر کابین فیلیتگارد،

فیلتر آبگیر فیلیتگارد،

فیلتر سروو فیلیتگارد،

فیلتر مغناطیسی فیلیتگارد،

فیلتر گیربکس فیلیتگارد،

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد،

فیلتر برگشت هیدرولیک فیلیتگارد،

فیلتر فیلیتگارد
فیلتر فیلیتگارد

 

فیلتر ماشین آلات کشاورزی و معدنی به دلیل آن‌که در محیط‌ های بسیار آلوده قرار دارند می‌بایست به‌طور منظم سرویس شوند. این کار باعث تضمین عملکرد صحیح و افزایش طول این دستگاه‌ها می‌شود. از سوی دیگر، عدم رسیدگی مناسب به ماشین آلات راهسازی می‌تواند در عملکرد صحیح آن‌ها اختلال ایجاد کند و باعث خرابی‌شان شود.

به همین جهت، به‌منظور جلوگیری از خرابی و صرف هزینه‌های بسیار جهت تعمیر می‌بایست نکاتی را در سرویس و نگه‌داری از ماشین آلات راهسازی مد نظر قرار داد. تمیز کردن و تعویض به‌موقع فیلتر می‌تواند نقش بسیار مهمی در عملکرد و طول عمر ماشین آلات راهسازی داشته باشد. در غیر این صورت باعث فشار به دستگاه و خرابی بخش‌های مختلف آن می‌شود.

در بخش‌های مختلف ماشین آلات راهسازی فیلترهایی تعبیه شده است تا از آلودگی آن‌ها جلوگیری شود. فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل، فیلتر هیدرولیک، فیلتر هواکش، فیلتر گیربکس، فیلتر کابین و فیلتر آبگیر از جمله این موارد به‌شمار می‌روند. هر کدام از این فیلترها نقش بسزایی در جلوگیری از ورود آلودگی به اجزای ماشین آلات راهسازی دارند. به همین جهت، این فیلترها باید به‌طور مرتب مورد بازرسی قرار گیرند و در صورت کثیف بودن تمیز شوند. البته باید توجه داشته هر فیلتر عمر مفید مشخصی دارد و پس از آن لازم است تعویض شود.

انواع فیلتر فیلیتگارد
انواع فیلتر فیلیتگارد

 

فروش فیلتر فیلیتگارد
فروش فیلتر فیلیتگارد

برای اطلاع از قیمت و خرید تماس بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما

فیلتر بیل مکانیکی: اهمیت، انواع و نکات خرید

فیلتر بیل مکانیکی: اهمیت، انواع و نکات خرید فروش انواع فیلتر بیل مکانیکی با بالاترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button